Ułatwienia dostępu

Cała Polska na rowery! Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski- edycja 2024

1 czerwca startuje ogólnopolska rywalizacja o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Przez 30 dni mieszkańcy miast i gmin, które dołączyły do zabawy będą kręcić kilometry dla siebie i swoich małych ojczyzn. Rywalizacja to nie tylko konkurs samorządów, to także małe rywalizacje w ramach samych miast pomiędzy grupami typu, szkoły, firmy czy osiedla. To jednak przede wszystkim dobra zabawa i zdrowa rekreacja. Przed nami 30 dni na rowerze, cały miesiąc ruchu i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. 

Znajdź i pobierz aplikację „Aktywne Miasta” z właściwego dla siebie sklepu (Google Play lub AppStore). Dokonaj rejestracji użytkownika i z menu wybierz „Rywalizacje”, następnie w zakładce „Publiczne” – „Rowerowa Stolica Polski dla Miast”. Aby dołączyć do rywalizacji z listy rozwijanej – wybierz miasto Koszalin- dla którego chcesz kręcić kilometry. W kolejnym kroku – wybierz grupę Szkoła Podstawowa nr 17 – z którą się identyfikujesz i przyłącz się i razem z przyjaciółmi weźcie udział w rywalizacji!

Więcej szczegółów na stronie:

Projekty