Pod koniec marca uczniowie klas I-III wzięli udział w multimedialnej prezentacjipt.:” „EKOLOGIA WAŻNA SPRAWA” przygotowanej przez pana Szymona z Gwiezdnego Teatru. Pan Szymon w atrakcyjny sposób zaprezentował dzieciom jak ważna jest ochrona ziemi, zwierząt i roślin. Pokazał w jaki sposób można dbać o to co nas otacza, jak segregować śmieci oraz jak powstają z odpadów nowe zabawki, przedmioty. Podczas zabawy przy muzyce dzieci mogły segregować śmieci do odpowiednich pojemników. Poznały też pojęcie recyklingu, czyli ponownego wykorzystania zasobów odpadowych. Zajęcia upłynęły dzieciom aktywnie i z pewnością wywołały zaciekawienie tematyką ekologii. Serdecznie dziękujemy za wizytę i za twórczą zabawę.

Koordynator: Ewa Bagrowska