Ułatwienia dostępu

W dniu 8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet prawdziwie po królewsku. Prawie wszyscy uczniowie mieli na głowach korony w myśl obietnicy Samorządu Uczniowskiego „w koronę będziesz odziany, nie będziesz na ocenę pytana/y”.
Nasze szkolne Królewny były tego dnia bardzo szczęśliwe, wokoło słuchać było miłe słowa, częstowano czekoladkami, obdarowywano kwiatami. Wszystkim  Królewnom i tym dużym i tym małym przedstawiciele męskiej części szkoły składali życzenia i wręczali papierowe medale. Chłopcy dobrze wiedzieli, że Królewny zawsze pragną  pięknie wyglądać i uwielbiają wtedy robić sobie zdjęcia. Postanowili na ten wyjątkowy dzień przygotować dla dziewcząt foto budkę i efektowne maski. Wykonali również ciekawe dekoracje. Sami popatrzcie jak w pocie czoła pracowali, przygotowując uroczystość.

Wszystkim uczniom (dziewczętom i chłopcom) biorącym udział w organizacji obchodów Dnia Kobiet serdecznie dziękujemy!!!

Organizatorzy:

Agata Beszczyńska-Kurpisz i Katarzyna Paszkiewicz-Torończak.

Projekty