Ułatwienia dostępu

W dniach 28.02-01.03 w klasach I-III obchodzono Dzień Języka Ojczystego. Dla klas II odbył się Szkolny Konkurs Gramatyczny a dla klas III przeprowadzono Szkolny Konkurs „Łamańce językowe”. Wyniki Szkolnego Konkursu Gramatycznego: 1 miejsce – kl.2d, 2 miejsce kl. 2b, 3 miejsce kl. 2cWyniki Szkolnego Konkursu „Łamańce językowe”: 1 miejsce kl. 3e, 2 miejsce kl. 3a, 3 miejsce kl. 3bDla klas I ogłoszono Szkolny Konkurs Kaligraficzny „Piękna literka”. Uczniowie klas pierwszych mogą dostarczyć prace na konkurs do dnia 15 marca do sali 42. Zadanie konkursowe polega na pięknym, starannym napisaniu swojego imienia. Co ważne – pierwsza litera imienia musi być ozdobiona, wyróżniona. Prace należy wykonać na kartce A4, można na niej narysować powiększoną liniaturę. Imię można napisać piórem a pierwsza litera może być wykonana kredkami, kolorowymi długopisami, cekinami, koralikami. Organizatorzy akcji: Agata Beszczyńska-Kurpisz oraz

Anna Woszczyńska