Ułatwienia dostępu

Dnia 18 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs „Tabliczka mnożenia”, Wzięli w nim udział chętni uczniowie z klas trzecich. Uczestnicy wykazali się dobrą znajomością tabliczki mnożenia oraz umiejętnością szybkiego liczenia. Rywalizowali ze sobą w grach „Olimpijczycy” i „Prymus na czas”. Najlepszy czas w kategorii chłopców w grze „Olimpijczycy” otrzymał Dawid Ignaczak z klasy III a, zaś w grze „Prymus” również Dawid Ignaczak z klasy III a. Z kolei najlepszy czas w kategorii dziewcząt w grze „Olimpijczycy” otrzymała Wiktoria Mrotek z klasy III a, zaś w grze „Prymus” również Wiktoria Mrotek z klasy III a. Ostateczne wyniki konkursu przedstawiają się następująco: kategoria dziewcząt: I miejsce Wiktoria Mrotek z klasy III a, II miejsce Hanna Nowak z klasy III d, III miejsce Paula Rybicka z klasy III a, kategoria chłopców: I miejsce: Dawid Ignaczak z klasy III a, II miejsce Adrian Duda z klasy III b, III miejsce Mateusz Romaniec z klasy III d. Gratulujemy! Organizatorki: Małgorzata Panasowiec, Kinga Gajewska

Projekty