Ułatwienia dostępu

29 listopada br. uczniowie klas trzecich wzięli udział w konkursie znajomości bajek i baśni. Trzyosobowe reprezentacje klas miały do wykonania przeróżne zadania, m.in. rozwiązywały krzyżówkę, układały puzzle, dopasowywały bohaterów czy porządkowały bieg wydarzeń. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą. Spotkanie było przede wszystkim dobrą zabawą ale słowo „konkurs” zobowiązuje 😉 Organizatorzy wzięli pod uwagę poprawność odpowiedzi oraz czas wykonania zadań. Drużyną z najlepszym wynikiem okazała się reprezentacja klasy III c w składzie: Hanna Baran, Ida Sawiełajć i Zoriana Hładzio. Drugie miejsce zajęła klasa III a reprezentowana przez Grzegorza Kleinę i Małgorzatę Boguszewską. Ostatnie miejsce na podium przypadło przedstawicielom klasy III e tj. Zofii Namiel, Oliwii Malinowskiej i Sandrze Leśniewskiej.

Gratulujemy zwycięzcom i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Organizatorzy: Zuzanna Stankiewicz i Adriana Bicz

Pobieranie, kopiowanie i przetwarzanie zdjęć z fotogalerii bez pisemnej zgody zabronione.

Projekty