Ułatwienia dostępu

W piątek, 14 czerwca, klasa 3e wybrała się na wycieczkę rowerową po Koszalinie (15 km). Trasa biegła szlakiem pomników i zabytków Koszalina. Poznaliśmy ciekawe miejsca, ich dzieje oraz w jaki sposób funkcjonują dzisiaj, kiedy stały się atrakcjami naszego miasta. Po drodze zajechaliśmy nad Wodną Dolinę, gdzie mieliśmy pierwszy przystanek, który przeznaczyliśmy na zabawę i posiłek. Po naładowaniu akumulatorów ruszyliśmy na Górę Chełmską. Droga ta wymagała od nas sporo siły, ale większość świetnie sobie z nią poradziła. Dumni z osiągniętego celu (plac zabaw), ochoczo ruszyliśmy na zapoznanie się z nowo zamontowanymi urządzeniami, a nasze panie wybrały się do sklepiku po lody. Lody smakowały a i zabawa była przednia. Cali i bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Szkoda, że to już ostatni nasz wypad w takiej obsadzie. Od września rozpoczniemy przygodę szkolną z nowymi koleżankami i kolegami.

Organizator: E. Bagrowska

Projekty