Ułatwienia dostępu

Dnia 25 kwietnia 2024 r. odbył się  XIX  Regionalny Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Żyjmy w zgodzie z naturą” dla uczniów klas III Szkół Podstawowych z Koszalina i regionu koszalińskiego. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy zaprosić uczniów Szkół Podstawowych z Koszalina i regionu do udziału w naszym przedsięwzięciu. Po raz kolejny wykorzystaliśmy technologię informacyjną do przygotowania testu na platformie Google Classroom:  rozwiązywania testu na komputerze. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą wiedzą z zakresu ekologii, dbania o dobro przyrody zarówno podczas rozwiązywania testu, jak również podczas wykonania plakatu pod hasłem „Czysty i zielony las – miejsce dla zwierząt i ludzi”. Niezmiernie się cieszymy, że udało się nam pozyskać nagrody od głównego sponsora – Urzędu Miejskiego w Koszalinie, Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszalinie oraz Ligi Ochrony Przyrody w Koszalinie. Dzięki temu mogliśmy nagrodzić wszystkich uczniów. W tym roku zagościły u nas: Szkoła Podstawowa z Bonina, Szkoła Podstawowa nr 13, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Szkoła Podstawowa z Bonina. W przyszłym roku planujemy zorganizować kolejną edycję. 

Organizator przedsięwzięcia: 
Małgorzata Nowe
Katarzyna Śliwińska – Słota
Dominika Karepin

Projekty