Ułatwienia dostępu

Dnia 07.03.2024 roku w naszej szkole uczniowie z klas 1,2 i 3 wzięli udział w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO -ZUCH. Wzięło w nim udział 50 uczniów. Spośród nich wyłoniło się 4 LAUREATÓW, którzy znaleźli się w czołówce uczniów najlepszych w POLSCE.

Oto nasi laureaci:

  1. Gabriela Puto , uczennica klasy 1 e ( wychowawczyni Pani Aleksandra Purgał) ,zajmując 13 miejsce w Polsce
  2. Weronika Szurek, uczennica klasy 3d ( wychowawczyni pani Małgorzata Nowe), zajmując 9 miejsce w Polsce
  3. Kornelia czaban, uczennica klasy 3c ( wychowawczyni pani Kinga Gajewska),zajmując 10 miejsce w Polsce
  4. Polina Semieniuta, uczennica klasy 3 ( wychowawczyni pani Kinga Gajewska),zajmując 15 miejsce w Polsce

Laureaci są uczniami nauczyciela j. angielskiego – Joanny Seremak ( uczniowie klas 3 dodatkowo uczęszczali na kólko j. angielskiego prowadzone przez J.Seremak). Wszystkim laureatom gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.

Brawo!!!!