Ułatwienia dostępu

W poniedziałek 19 lutego w pracowni informatycznej mieliśmy okazję gościć uczniów klas IV na Szkolnym Konkursie Graficznym. Uczestnicy mieli do wykonania rysunek masek teatrzyku szkolnego oraz umiejętne nadanie kolorów RGB poszczególnym jego elementom. Uczniowie musieli się również wykazać umiejętnością rysowania krzywizn, odbiciem obrazu, dodaniem do napisu efektu cienia w popularnym programie graficznym Paint. Tego dnia była to szansa na zdobycie nowych doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów. Możliwość rywalizacji mogło się stać skuteczną motywacją do działania i do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Była to okazja do tego, by oswoić się nieco ze stresem i nabrać wprawy w skupieniu się. Mamy również nadzieję że był to doskonały sposób na świetną zabawę. Gratulujemy wszystkim oraz zwycięzcom:

Miejsce 1 Małgorzata Wyszyńska
Miejsce 2  Hanna Nowak
Miejsce 3 egzekwio  Hanna Baran i  Matylda Sobolewska

Organizatorzy: Tomasz Durawa
Parys Trojan
gościnnie pani Agata Jarosz

Projekty