Ułatwienia dostępu

29 września Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2023

Czytanie książek to nie tylko ciekawa forma spędzania wolnego czasu, zdobywanie nowej wiedzy, ale również rozwijanie wyobraźni i wzbogacanie słownictwa.

W naszej szkole , w klasach 1d, 1e oraz 3c , 3e, 29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Patronką akcji jest Janina Porazińska, autorka książek dla dzieci i młodzieży. Dzień ten był znakomitą okazją do zaproszenia młodych czytelników do świata książek.

W klasach pierwszych dzieci wysłuchały fragmenty książek czytanych przez nauczyciela, zaś w klasach starszych czytali chętni uczniowie. Na podstawie przeczytanych fragmentów, dzieci wykonywały prace plastyczne.

Naszym czytającym nauczycielom i uczniom z klasy 1d, 1e oraz 3c, 3e dziękujemy za udział w akcji. Organizator

Projekty