Ułatwienia dostępu

Wyniki konkursu „JAJO WIELKANOCNE” 

Uczniowie naszej szkoły opanowali podium w konkursie międzyszkolnym V LO „JAJO WIELKANOCNE”. Celem konkursu było propagowanie tradycji świątecznych wśród młodzieży oraz rozwijanie ich wyobraźni. Zadaniem uczniów było wykonanie dowolną techniką w formie przestrzennej ozdoby  „JAJO WIELKANOCNE”. Prace naszych uczniów zyskały uznanie komisji konkursowej, którzy otrzymali połowę przewidzianych w konkursie nagród.

W kategorii klasy  IV- VI

I miejsce – Wojciech Kulawiak, klasa V E
II miejsce – Anna Kimsa, klasa VI D
III miejsce – Wiktoria Oleśkiewicz, klasa VI C

Wyróżnienia otrzymali:

Karolina Duda, klasa V E
Ostap Hładzio, klasa V A
Olga Jastrzębska, klasa VI C

Michał Kimsa, klasa IV D
Michał Kimsa, klasa IV D
Zuzanna Majewska, klasa V E
Borys Dudek, klasa V B

W kategorii klasy VII- VIII wyróżnienie otrzymała Lena Czyszek VII B

GRATULUJEMY!
Nauczyciele plastyki i techniki:
Małgorzata Piłaszewicz, Anna Tkacz i Agata Jarosz 

Projekty