Drugi tydzień lutego w szkole rozpoczął się zabawą karnawałową.

Poniedziałek obfitował w kolorowy zawrót głowy, polegający na wielobarwnych, szalonych, bardzo pomysłowych strojach naszych uczniów.

Wtorek – dzień sportowy; wszyscy przyodziali się w wygodne elementy sportowe tj. dresy, bluzy, leginsy.

Środa była dniem „Eleganta”, w którym obowiązywał strój galowy, wizytowy.

Najwięcej emocji wzbudził czwartek. Kto i w jakiej przyjdzie piżamie? Szaleństwo przerosło wszelkie wyobrażenia. Prezentowane zdjęcia nie zawsze są w stanie wyrazić wszelkie wrażenia, jakie towarzyszyły wszystkim uczestniczącym w zabawie.

Piątek- ostatni dzień przed wymarzonymi feriami, wyrażony został kolorem czerwieni, a wszystko  na cześć zbliżającego się Dnia św. Walentego. Dziękujemy wszystkim za dobre humory i chęć wspólnej zabawy. Parys Trojan.

Czas na podsumowanie naszej zabawy. Wygrywały klasy, w których jak największa ilość osób ubrała się tematycznie.
Wyniki prezentują się następująco:

Poniedziałek – Kolorowy zawrót głowy – 4a oraz 3b
Wtorek
– dzień dresa – 4d, 5c, 8a oraz 1a, 1b, 2a, 2b , 2d, 3a (wszystkie wygrane klasy w tym dniu przebrały się w 100%)
Środa – dzień eleganta – 8i oraz 1a, 1c, 1e
Czwartek – dzień piżamy – 5c
Piątek – Królował czerwony – 8d oraz 1a, 2d

PODSUMOWANIE OGÓLNE

1 kupon wygrały klasy – 4a, 4d, 8a, 8i, 8d oraz 1b, 1c, 1e, 2a, 2b, 3a, 3b
2 kupony – 5c oraz 2d
3 kupony – 1a 🙂

W dniu 27.02.2023 Samorząd Uczniowski rozda wygrane kupony – w klasach starszych kupon/kupony otrzyma przewodniczący klasy – w momencie wykorzystania kuponu musi oddać go nauczycielowi przedmiotu.
W klasach młodszych kupony trafią do rąk wychowawców.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego chciałybyśmy podziękować wszystkim za udział w zabawie i próby dostosowania ubioru do danego dnia – choć wiemy, że nie zawsze było łatwo.
K.Pozorska, K.Drozdowska,