21. 11. 2018 r. ¶więtowali¶my w naszej szkole "DZIEŃ ŻYCZLIWO¦CI I POZDROWIEŃ". Z tej okazji po raz kolejny mogli¶my wzi±ć udział w konkursie literackim na wiersz, rymowankę, opowiadanie, ba¶ń, pozdrowienia – zwi±zane z życzliwym słowem wobec drugiej osoby. Odwiedzili¶my „po s±siedzku” przedszkolaki oraz dzieci z naszej ¶wietlicy, którym dziewczynki i chłopcy z VII b (organizatorzy przedsięwzięcia z p. M. Grand±) przeczytali najlepsze prace konkursowe (i nie tylko). Poza tym każdy - dorosły i dziecko – miał okazję wylosować dla siebie tzw. „życzliwe słowo”, które rozproszyło na pewno ewentualne smutki dnia. Gazetka tematyczna oraz naklejki na drzwiach klasowych miały zachęcić nas, by być życzliwym i u¶miechać się do siebie i innych nie tylko dzi¶, ale każdego dnia!

Kliknij tutaj i zobacz fotorelację