W marcu w naszej szkole odbył się po raz pierwszy Konkurs Piosenki Angielskiej i Rosyjskiej zorganizowany przez 3 nauczycielki: Joannę Seremak, Karolinę Nowak i Malwinę Polek. Uczniowie klas I-III mogli się poczuć przez chwilę jak gwiazdy programu 'Voice of Poland" - prezentowali bowiem słynne piosenki angielskie i rosyjskie w swoim wykonaniu. Mieli niełatwe zadanie - bo nauczenie się na pamięć oryginalnego tekstu w języku angielskim bądź rosyjskim to prawdziwe wyzwanie. Jednak sprostali temu zadaniu i zaśpiewali wyśmienicie. Dodatkowo występy swoje urozmaicili ciekawymi strojami i perfekcyjnie przygotowanymi podkładami muzycznymi. Laureatami konkursu zostało 12 osób, które otrzymały nagrody i dyplomy. Ponieważ konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, zorganizowany został dla klas I -III koncert laureatów, który został przyjęty entuzjastycznie.

Kliknij tutaj i zobacz fotorelację