W dniu 16 kwietnia 2018r. w świetlicy szkolnej odbyła się pierwsza część antynarkotykowego programu profilaktycznego " Cukierki". Zajęcia zostały przeprowadzone pod kierunkiem pani Anny Durawy i pani Krystyny Grabowskiej przy współudziale pani Małgorzaty Kasprowicz. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas I-III , którzy chętnie wysłuchali przeczytany tekst, przeanalizowali go pod kierunkiem prowadzących i odpowiadali na pytania dotyczące omawianych treści. Program oprócz treści dydaktycznych zawiera szereg zabaw integracyjnych z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz materiałów plastycznych, dlatego dzieci oprócz niezbędnej wiedzy na temat poruszanego problemu, świetnie się bawiły i razem współpracowały podczas zabaw i wykonywanych razem zadań.

Kliknij tutaj i zobacz fotorelację