KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA PRACĘ PLASTYCZNĄ Pt. LAMPION / LATARENKA ŚW. MARCINA
Cel konkursu:
- pogłębienie wiedzy krajoznawczej i kulturoznawczej o Niemczech
- zapoznanie się z historią św. Marcina i późniejszymi zwyczajami obchodzonymi w Polsce i Niemczech
- rozwijanie zainteresowań twórczych/plastycznych
-przełamywanie stereotypów, nauka tolerancji wobec innych narodowości, kultur, tradycji

REGULAMIN KONKURSU:

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VII !!! Termin składania prac: 6-10.11.2017 r.
Format: LAMPION / LATARENKA
Technika: Pracę można wykonać samodzielnie lub w parze, do wykonania prac można użyć wszelkich materiałów: szkło, papier, opakowania plastikowe, materiały o różnej fakturze.
Kryteria oceny: samodzielność, oryginalność, pomysłowość

Prace składamy u nauczyciela j. niemieckiego p.Marty Markowskiej - Staruch s. 15 Rozstrzygnięcie konkursu oraz wyłonienie zwycięzcy/zwycięzców odbędzie się w poniedziałek 13.11.2017r Dla zwycięzcy/zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy!!! Wyniki konkursu wraz ze zdjęciami prac i nazwiskami zwycięzców zostaną opublikowane na stronie szkoły. Dostarczenie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych na stronie internetowej szkoły.

Po zakończeniu konkursu NAJCIEKAWSZE prace zostaną wystawione w holu szkoły :

Zapraszam Marta Markowska-Staruch

Drodzy Uczniowie, dobiegł końca konkurs plastyczny z języka niemieckiego na najoryginalniejszy LAMPION / LATARENKĘ ŚW. MARCINA
Celem konkursu było przede wszystkim pogłębienie wiedzy krajoznawczej i kulturoznawczej o Niemczech - naszych najbliższych zachodnich sąsiadach, rozwinięcie zainteresowań twórczych/plastycznych, które prowadzą często do powstawania ciekawych prac, a także nauka empatii i tolerancji wobec innej narodowości, kultury czy tradycji.

Do konkursu zostało zgłoszonych 20 bardzo oryginalnych i niepowtarzalnych prac uczniów z klas VII naszej szkoły.
Wszystkim uczestnikom pragnę podziękować za trud włożony w wykonanie prac i czas poświęcony na wykonanie lampionów. ZWYCIĘZCAMI zostali:

1. FILIP SKRZYPKOWSKI (VII A)
2. DAWID PASZEK (VII B)
3. AMELIA SUROSZ I DARIA DATA (VII B)

GRATULUJĘ !!!

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 15.11.2017r.

pozdrawiam
Marta Markowska-Staruch

Zapraszamy do fotorelacji.

Kliknij tutaj i zobacz fotorelację