Mikołajki w klasie III g.

Mikołaj pamiętał o uczniach z klasy III g. Dzień wcześniej dzieci zostawiły w klasie skarpety mając nadzieję, że znajdą nazajutrz w nich jakąś niespodziankę. I tak się stało. W skarpetach na każdego ucznia czekały słodkie niespodzianki. A potem kolejną niespodzianka. Jeden z rodziców przyszedł do nas i na starym projektorze wyświetlał archiwalne bajki dla dzieci, czytając ich treść. Dzieci mogły pooglądać i posłuchać bajek w formie mało komu już dzisiaj znanej a jakże atrakcyjnej. W klasie atmosfera była niezwykła a cisza jak...makiem zasiał. Tatuś Oliwki czytał, opowiadał, przesuwał przeźrocza. Było bajecznie. I na zakończenie jeszcze za drzwiami zadzwonił tajemniczy dzwonek a tam św. Mikołaj !!!! Jeszcze raz zawitał do nas z kolejnymi niespodziankami!! Prawdziwie zaczarował nam ten dzień.

Wychowawczyni klasy III g -Joanna Seremak

Kliknij tutaj i zobacz fotorelację