W grudniu po południu.

W klasie III g dnia 12.12.2017 odbyło się już po raz trzeci spotkanie "W grudniu po południu". Zajęcia otwarte , na które przyszli zaproszeni rodzice ,babcie , ciocie polegały na wspólnym ozdabianiu bombek choinkowych dowolnymi technikami. Bombki zostały zakupione w stanie surowym w naszej koszalińskiej fabryce bombek. A rodzice z dziećmi przekształcali je w prawdziwe arcydzieła. Twórczej pracy towarzyszyła muzyka - kolędy ,piosenki świąteczne. Jednak najpiękniejsze kolędy zagrał nam tata Zuzi na ..akordeonie. To było niepowtarzalne przeżycie. Dzieci również śpiewały, gdy tata Zuzi grał. Co więcej ,uczennica naszej klasy ,Marcelinka zagrała kilka kolęd na skrzypcach. Atmosfera była magiczna. W powietrzu unosił się duch Świąt, zapach pierniczków i ciast, kawy i herbaty, soków , którymi wszyscy mogli częstować się ze szwedzkiego stołu. W takiej scenerii mogły powstać tylko prawdziwe dzieła sztuki. Tak tez się stało, bombki zamieniły się w prawdziwe arcydzieła. Ich wykonawcy przeszli samych siebie. Na szczególna pochwałę zasługują tatusiowie, którzy włożyli wiele trudu i poświęcili czas dla swoich cudownych dzieci. Wieczór był niesamowity, udany ,a dzieła wykonane na tych warsztatach będą zdobić domowe choinki uczniów klasy III g i przypominać pięknie ,wspólnie spędzone chwile. Warto się spotykać, warto razem kolędować, warto być bliżej siebie ,czego wszystkim serdecznie życzę.

Kliknij tutaj i zobacz fotorelację