Dnia 9.10.2017 klasa III g wybrała się na wycieczkę do zaprzyjaźnionego przedszkola, z którym ściśle współpracuje. Tym razem uczniowie z naszej klasy zostali zaproszeni na rewizytę. Z okazji Święta Drzewa przedszkolaki z Przedszkola nr 23 zaprosiły nas na spektakl teatralny pt. "Kochamy drzewa" w wykonaniu najstarzej grupy przedszkolaków. Dzieci z klasy III g z ogromnym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie teatralne, ubogacając tym samym siebie w wiedzę na temat drzew i uwrażliwiając się na szacunek do nich. Po wielu ciekawych wydarzeniach w naszej szkole z okazji Święta Drzewa i dodatkowo jeszcze w przedszkolu, na pewno uczniowie będą mieli większy szacunek do lasu, drzew i z większą świadomością będą dbały o przyrodę. Dodatkowo pielęgnujemy naszą przyjaźń z przedszkolakami i dbamy o naszych młodszych kolegów, oczywiście już zaprosiliśmy ich do nas na lekcje w szkole, co wkrótce nastąpi.

Joanna Seremak

Kliknij tutaj i zobacz fotorelację