W dniach 01-02.04.2015 r. odbył się kolejny Turniej Minikoszykówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 13 w Koszalinie. W turnieju uczestniczyli głównie chłopcy z rocznika 2003, reprezentujący SP Nr 3, SP NR 10, KUKS oraz po dwie drużyny z SP Nr 17 i SP Nr 5. Organizatorem zawodów była SP Nr 5. Turniej wygrała drużyna reprezentująca SP Nr 3, pod wodzą Pana Dariusza Krajewskiego.

Na II pozycji uplasowała się "starsza" drużyna reprezentująca SP Nr 17, trenowana przez Panią Ewę Kubiak. "młodsza" drużyna SP Nr 17 trenowana przez Pana Zbigniewa Biecia zajęła 5 miejsce. Najlepszym zawodnikiem w drużynie "starszej" uznany został Antoni Tomczak, natomiast w drużynie "młodszej" za najlepszego zawodnika uznany został Dawid Cierzniak.

I zespół SP Nr 17("starszy") II zespół SP Nr 17("młodszy") reprezentowali: reprezentowali: Broda Kacper Brzeziński Dominik Jarocki Paweł Burdzy Igor Maciupa Patryk Cierzniak Dawid Kozłowicz Jakub Staciwa Mateusz Kochanowski Jarosław Fijałkowski Oliwier Starzonek Bartosz Jaremko Krystian Tatarowicz Hubert Kukliński Konrad Tomczak Antoni Latański Jakub Wachowski Maciej Marciniak Kacper Ulidowski Patreyk Pecyna Alan Wiktorowcz Igor Pikur Jakub Melkowski Mateusz