Kliknij tutaj i zobacz zdjęcia

KOLEJNY SUKCES UCZNIÓW SP NR 17.
19.06.2012 r. odbyły się XX MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW LEKKIEJ ATLETYKI W PENTATLONIE KLASYCZNYM I MAŁYM WIELOBOJU DZIECIĘCYM (Czwórbój). Uczniowie naszej szkoły: Ola Kanarek klasa - III A, Adrian Kwaterski - klasa IV C, Kasia Dogoda - klasa VI E i Kinga Cyparska - klasa VI B uczestniczyli po raz pierwszy w tego typu zawodach. Znaczącym sukcesem w ogólnej klasyfikacji rocznik 1999 dziewcząt, z jednoczesnym rekordem szkoły w skoku w dal z wynikiem 4,30 cm, zakończył się start Kasi Dogody, która zajęła najwyższe miejsce na podium. Kinga Cyparska zajęła w tej rywalizacji II miejsce.

I miejsce w ogólnej klasyfikacji dziewcząt z rocznika 2002 zajęła Ola Kanarek, natomiast Adrian Kwaterski wśród chłopców z rocznika 2000 zajął ostatecznie III miejsce.