ROK SZKOLNY 2007/2008

W dniu 13 kwietnia 2008 roku w naszej szkole odbył się kolejny turniej tańca dla szkół podstawowych. Następnego dnia ukazał się w dzienniku "Miasto" następujący materiał:

30 kwietnia 2008 roku obchodziliśmy 25 lecie istnienia naszej szkoły. Z tej okazji w gazecie "Miasto" oraz "Głos Koszaliński" można było przeczytać następujące teksty:

oraz

W środę 23 kwietnia 2008 roku naszą szkołę odwiedzili koszykarze pierwszoligowego AZS Koszalin - tutaj znajdziesz fotorelację. Z tej okazji w gazecie "Miasto" można było przeczytać następujący tekst:

Już tradycyjnie w styczniu w naszej szkole odbył się konkursu pt: "Mistrz Dużej Tabliczki Mnożenia" W Głosie Koszalińskim oraz w gazecie Miasto ukazały się następująca relacje z tego konkursu:

W październiku odbył się w naszej szkole sąd nad papierosem. W Głosie Koszalińskim ukazała się następująca relacja z tego "procesu":

W IV edycji Kampanii Parkingowej "Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu" a za razem w II edycji konkursu "Mamo, tato nie parkuj na tym miejscu" nagrodzona została nasza uczennica z klasy II "B" Oliwia Składowska. Kilka dni póżniej o jej sukcesie tak napisał "Głos Koszaliński":

Także portal www. niepelnosprawni.pl, prezentując pracę Oliwii odnotował to na swoich łamach:

18 października roku w naszej szkole odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. Kilka dni później dziennik "Miasto" napisał tak... - kliknij na baner i przeczytaj relacje.

We wtorek 9 października roku w naszej szkole odbył się wytawa zwierząt z okazji Światowego Tygodnia Zwierząt. W dniu 10 października 2007 roku odnotował ten fakt dziennik "Miasto" - kliknij na Jego baner i przeczytaj relację.

W piątek 5 października roku w naszej szkole odbył się mityng przedwyborczy do Rady Samorządu Uczniowskiego. Fakt ten odnotowały w dniu 9 października 2007 roku dwa lokalne dzienniki - kliknij na Ich banery i przeczytaj relacje. Były to: