Plan pracy szkoły 2018-2019

WRZESIEŃ

 

L.p.

 

Rodzaj imprezy – uroczystości –zadania

 

 

Termin

 

Odpowiedzialni

1.

 

Apel dla klas IV- rozpoczęcie roku szkolnego

3 IX

E. Dajczak + zesół koordynujący

2.

Apel dla klas I – rozpoczęcie roku szkolnego

3 IX

E. Bagrowska + zespół koordynujacy

3.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Moje wakacyjne wojaże”

II połowa września

A. Durawa, K. Grabowska,
M. Polek, M. Mokracka

4.

Szkolny konkurs plastyczny dla kl. I-III „Bezpieczna droga do szkoły”

 

II połowa września

A. Durawa, K. Grabowska

5.

Szkolny konkurs plastyczny „Moje ulubione zwierzę” kl. I-III

 

IX

M. Kawecka, D. Żarczyńska

6.

Szkolna akcja „Podziel się kanapką”.

 

IX 2018 - VI 2019

M. Polek, M. Mokracka

7.

Szkolna Grupa Świetlicowa na Facebooku.

 

IX 2018 - VI 2019

M. Polek, M. Mokracka,
M Kasprowicz

8.

Spotkanie z człowiekiem wykonującym ciekawy zawód – (pogadanka + ciekawostki).

 

IX 2018 - VI 2019

M. Polek, M. Mokracka

9.

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Jesień w moim mieście”

IX 2018 - X 2019

M. Polek, M. Mokracka

10.

Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Mój Kościół na Pomorzu”

 

IX

katecheci

11.

Sprzątanie świata kl. I-III

 

20 IX

M. Nowe, K. Śliwińska- Słota

12.

Spotkanie z policjantem „Bezpieczna droga do szkoły”

14 IX

K. Śliwińska- Słota, L. Pelc

 

13.

Międzynarodowy dzień tabliczki mnożenia

28 IX

E. Bagrowska, n-le I-III

14.

Wycieczka do Biskupina

 

15-22 IX

I. Kosińska, E. Sikorska

15.

Wyjście do kina – „Dywizjon 303” - klasy VIII

14 IX

E. Sikorska

 

16.

 

Diagnoza wstępna kl. VII - matematyka

II połowa IX

E. Dajczak

17.

 

Diagnoza wstępna kl. IV - matematyka

II połowa IX

A. Płecha

18.

 

Mistrzostwa Szkoły w LA kl. IV-V

27 IX

n- le  w-f

19.

 

Mistrzostwa Szkoły w LA kl. VI-VIII

28 IX

n- le  w-f

20.

Diagnoza wstępna kl. IV - język polski

II połowa IX

P. Knap, K. Drozdowska

 

 PAŹDZIERNIK

 

L.p.

 

Rodzaj imprezy – uroczystości –zadania

 

 

Termin

 

Odpowiedzialni

1

Akcja sadzenia kwiatów wiosennych

 

II połowa X

A. Durawa, K. Grabowska

2.

Szkolny konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie dla kl. II-III „Bądź bezpieczny każdego dnia”.

II połowa X

A. Durawa, K. Grabowska

3.

 

Szkolny konkurs plastyczny kl. I-III „ Symbole narodowe”

X

D. Żarczyńska, M. Kawecka

 

4.

 

Co to znaczy być fanem? Spotkanie z największym polskim oficjalnym fanklubem FCB „STERN DES SUDENS POLISH  SUPPORTERS”. Pogadanka, quiz, mini zawody sportowe, klasy I-III SP

II połowa X

M. Polek

5.

 

Zbiórka karmy dla ptaków

 

X

M. Polek, M. Mokracka

6.

Pasowanie na Świetliczaka!

I połowa X

M. Polek, M. Mokracka,
M. Kasprowicz

7.

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji stulecia odzyskania niepodległości „ 100 lat NIEPODLEGŁOŚCI”

X

n-le świetlicy

8.

 

Tydzień Misyjny - akcja charytatywna –zbiórka pieniędzy dla chłopca z Afryki (ADOPCJA SERCA)

 

22 X - 26 X 2018

SKC – W. Molenda

9.

 

Konkurs plastyczny „Najładniejszy Różaniec”

X

M. Kobylczak

10.

 

XIII Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej

X

katecheci

11.

 

Wystawa dyń

koniec X

J. Kostewicz, A.Brodowska

12.

 

Wystawa lampionów

koniec X

M. Markowska, A. Drężek

13.

 

Dyskoteka Halloween

koniec X

Wszyscy nauczyciele j. angielskiego

14.

Zbiórka karmy dla zwierząt z koszalińskiego schroniska

 

I poł. X

D. Thiel, M. Końka, L. Nowosad, K. Ciechanowicz

15.

Obchody Święta Drzewa

 

I poł. X

R. Krefft, L. Nowosad,

K. Gajewska

16.

Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce kl. VIII

15-26 X

E. Pacewicz

 

17.

Konkurs dla kl. IV „ Mistrzostwa Dużej Tabliczki Mnożenia”

X

M. Strugała

18.

Święto Drzewa

15-19 X

R. Krefft, K. Gajewska,

L.Nowosad

19.

Konkurs plastyczny dla kl. II-III „Zakładka do książki z ulubioną postacią z bajki lub baśni”

II połowa X

A. Woszczyńska

 

20.

„Orzeł Biały - duma Polaka”- międzyszkolny konkurs plastyczny dla kl. III

X

A. Beszczyńska- Kurpisz,

A. Woszczyńska

21.

„Polska -moja ojczyzna, moja przyszłość, moja rodzina”- konkurs na plakat kl. VIII

X

A. Beszczyńska- Kurpisz,

A. Woszczyńska

22.

Święto KEN

X

M. Redlich, J. Redlich,

M. Ziejewska, M. Przyczka,
P. Knap, K. Drozdowska,
S. Małek- Galicka

23.

Światowy Tydzień Zwierząt kl. I-III

8 - 12 X

M. Nowe, K. Śliwińska – Słota, K. Gajewska

24.

„Matematyka łatwiejsza niż przypuszczam”- konkurs wiedzy dla kl. III

24 X

M. Panasowiec

 

25.

„100-lecie niepodległej Polski”- konkurs plastyczny dla kl. I-III

X

B. Kazimierowicz, H. Słomska

 

26.

„100-lecie niepodległej Polski”- konkurs plastyczny dla kl. IV- VIII

X

M. Przyczka, S. Małek-Galicka

 

27.

 

„Zgadnij kto to?”- konkurs plastyczny

X

K. Gajewska, M. Wojsa

28.

I Ty możesz zostać nauczycielem, zajęcia prowadzone przez uczniów z okazji KEN

12 X

K. Wojtowisz

29.

Konkurs z okazji 100-lecia niepodległości „ Plansza stulecia” -  konkurs graficzny w Gimpie

9 X

T. Durawa

30.

Plastyczny konkurs Diecezjalny „ Mój Kościół na Pomorzu”

I połowa X

B. Klimaszewska

 

31.

XIII Konkurs Recytatorski Twórczości religijnej

II połowa X

B. Klimaszewska

 

32.

Konkurs „ Najładniejszy różaniec rodzinny”

X

B. Klimaszewska

33.

Diagnoza wstępna kl. VII - język polski

II połowa IX

M .Granda, M. Tarnecka,
K. Wojtowicz

LISTOPAD

 

L.p.

 

Rodzaj imprezy – uroczystości –zadania

 

 

Termin

 

Odpowiedzialni

1.

Obchody Tygodnia Zdrowia

 

19-23 XI

D. Thiel, M. Cydejko-Końka,

G. Pałczyńska

2.

Poland is beautiful – szkolny konkurs j. angielskiego literacko- plastyczny kl. II i III

 

I połowa XI

J. Seremak, K. Nowak

3.

 

Konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II. Kl. I-III

X - XI

W. Molenda

4.

5.

 

Akcja „Zapałka nie ogrzeje” na cmentarzu w Koszalinie

Akcja „Dar Serca” na cmentarzu w Koszalinie dla Koszalińskiego Hospicjum.

 

SKC W. Molenda

 

6.

 

Udział SCK w zbiórce w Filharmonii na Fundację „Zdążyć z Miłością”

10 XI

SKC  W. Molenda

 

7.

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „ Portret Mojego Misia”

II połowa XI

A.Durawa, K. Grabowska

8.

 

Szkolny konkurs plastyczny „ Krajobraz jesienny w oczach dziecka”

kl. I-III

XI

D. Żarczyńska, M. Kawecka

9.

 

Ogólnopolski konkurs fotograficzny z okazji stulecia odzyskania niepodległości. 

X – XI

M. Mokracka, M. Kasprowicz

10.

Międzyszkolny konkurs plastyczny „ Talerzyk pełen zdrowia”

 

XI

M. Mokracka, M. Kasprowicz

11.

„Mały omnibus”- eliminacje szkolne dla kl. III

21 XI

J. Sagan, M. Panasowiec

 

12.

„ Pokochaj pluszowego misia”- konkurs plastyczny

XI

S. Małek- Galicka,
A. Woszczyńska

13.

Koncert pieśni patriotycznych na flażoletach dla kl. I-III

XI

E. Bagrowska

 

14.

Dzień ciasteczkowy

30 XI

E. Bagrowska, J. Macek

 

15.

Akademia z okazji odzyskania 100 lat niepodległości

XI

M. Redlich, M. Piłaszewicz,      M. Granda, M. Tarnecka,

K. Śliwińska-Słota, P. Knap

16.

IV Szkolny Konkurs Literacki z okazji dnia życzliwości i pozdrowień

10-20 XI

M. Granda, poloniści

17.

Występ Bractwa Rycerskiego

XI

I. Kosińska

 

18.

Stop cyberprzemocy –spotkanie z policjantką

XI

R. Krefft

 

19.

Konkurs  plastyczny –„ Bezpieczny Internet „

XI

R. Krefft

 

20.

Świąteczne  Warsztaty Artystyczne

XI-XII

A.  Beszcyńska- Kurpisz,
A. Waszczyńska

21.

Szkolna Akcja „ Kotylion”

XI

M. Wojciechowska

 

22.

Akcja ogólnopolska „Góra Grosza”

XI

E. Dajczak

 

23.

 

Alfik Matematyczny

XI

J. Miller

24.

Mistrzostwa  Szkoły w Skoku Wzwyż kl. IV- VIII (Impreza sportowa z okazji 100 rocznicy niepodległości)

21 XI

22 XI

n- ciele w-f

25.

Żywa flaga- uczniom kl. I-VII

5 XI

M. Mokracka, K. Wojtowicz,
I. Kosińska, E. Sikorska

26.

Kartka z życzeniami dla Polski i Polaków z okazji Dnia Niepodległości

 

XI

K. Wojtowicz

27.

Kartka dla Rodaka

XI

A. Woszczyńska

 

28.

Ogólnopolski Konkurs „ Biblia i przypowieści biblijne

II połowa XI

B. Klimaszewska

29.

 

Konkurs dla kl. II „Pamięć, uwaga, myślenie”

XI

L. Pelc , A. Podpirko

GRUDZIEŃ

 

L.p.

 

Rodzaj imprezy – uroczystości –zadania

 

 

Termin

 

Odpowiedzialni

1.       

Szkolny konkurs plastyczny „ Portret Mikołaja” kl. I-III

 

XII

D. Żarczyńska, M. Kawecka

2.       

Wymiana kartek świątecznych między szkołami w całej Polsce

XII

M. Polek, M. Mokracka

 

3.       

Stworzenie świątecznego teledysku z udziałem uczniów z całej szkoły

XII

M. Polek, M. Mokracka,
M. Kasprowicz

4.       

Ogólnopolska Akcja Bożonarodzeniowa „Tak, pomagam, zbiórka żywności w sklepie

7-8.XII

SKC W. Molenda

5.       

„Dyktando biegane ” - Mikołajki z ortografią

 

6 XII

A.Woszczyńska,
A. Beszczyńska-Kurpisz

6.       

Udział nauczycieli w Ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”

 

XII

SKC, nauczyciele

7.       

Udział w akcji „Pusta choinka”

 

XII

SKC W. Molenda

8.

Szkolny konkurs na kartkę świąteczną

 

II połowa XII

M. Skwara, K. Marcinowicz

9.

Szkolny konkurs na najładniejszą świąteczną skarpetę

 

II połowa XII

M. Markowska, A. Drężek

10.

Świąteczne przedstawienie w j. angielskim

 

II połowa XII

M. Sawicka-Gwóźdź, M. Skwara,
K. Nowak

11.

Konkurs humanistyczny dla kl. IV-VIII JERSZ

 

XII

E. Bagrowska, A. Lubarczyk

12.

Koncert kolęd (flażolety)

XII

E. Bagrowska

 

13.

Mikołajkowy Turniej Koszykówki Chłopców

7-8 XII

Z. Bieć, E. Kubiak, A. Lisztwan, M. Odżygóźdź

14.

Konkurs – „Matematyczna bombka”

XII

M. Mucke-Maziarz, J. Miller

 

15.

Szkolny Mikołaj

XII

SU, E. Dajczak

 

16.

Szkolny Konkurs grafiki komputerowej

II połowa XII

A. Woszczyńska,

S. Małek-Galicka

17.

Kiermasz Świąteczny

I połowa XII

A. Woszczyńska,

A. Beszczyńska- Kurpisz

18.

IV Szkolny Konkurs Kaligrafii

6 XII

M. Granda, A. Durawa, 

M. Tarnecka, K. Drozdowska,

P. Knap

19.

Akcja charytatywna „ I ty możesz zostać Św. Mikołajem” kl.  I-VIII

1-20 XII

M. Nowe, K. Śliwińska-Słota,    A. Faka

20.

Spotkanie z policjantem : „Bezpieczne Fajerwerki”

15-18 XII

K. Śliwińska- Słota, L. Pelc

 

21.

Międzyszkolny konkurs wiedzy dla kl. III „Mały omnibus”

5 XII

J. Sagan, M. Panasowiec

 

22.

Konkurs polonistyczny (gramatyczno- ortograficzny ) dla kl. II- III

20 XII

M. Panasowiec, K. Gajewska

 

23.

Kostki Bożonarodzeniowe z życzeniami - konkurs dla kl. IV-VIII

XII

K. Wojtowicz, D. Herrmann

 

24.

„ Christmas Card”- konkurs plastyczno- literacki z j. angielskiego na najpiękniejsze kartki Bożonarodzeniowe dla kl. I-III

XII

J. Seremak

STYCZEŃ

 

L.p.

 

Rodzaj imprezy – uroczystości –zadania

 

 

Termin

 

Odpowiedzialni

1.

Konkurs j. angielskiego dla kl. IV

 

I połowa I

M. Skwara, P. Skołozdrzy

2.

Pancaks Day

 

II  połowa I

M. Skwara, P. Skołozdrzy

3.

Konkurs kolęd – karaoke

 

I połowa I

J. Garnicka

4.

Szkolny konkurs plastyczny „Bezpieczne zabawy zimowe” – kl. I-III

 

II połowa I

K. Grabowska, A. Durawa

5.

 

Ogólnopolski konkurs prac techniki Origami dla kl. I-III i IV-VIII

I

M. Polek, M. Mokracka

6.

Szkolny konkurs dla kl. III „Życzliwy Logik”

 

II połowa I

A. Durawa, K. Grabowska

7.

Koncert charytatywny „ Dzieci dzieciom”

16 lub 23 I

M. Nowe, K. Śliwińska-Słota,
A. Faka

8.

Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla kl. II

I

A. Woszczyńska,

S. Małek- Galicka

9.

Akcja WOŚP

I

SU, E. Dajczak

 

10.

Apel kl. IV-VIII - podsumowanie I semestru

I

E. Dajczak

 

11.

Mistrzostwa  Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

24-25 I

Z. Bieć

 

12.

Dyskoteki karnawałowe kl. IV-VIII

I

SU, E. Dajczak

 

13.

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Będę bajkopisarzem” dla kl. III

I

K. Śliwińska-Słota, A. Faka

14.

Spotkanie z policjantem „Bezpieczne ferie zimowe”

I

K. Śliwińska-Słota, L. Pelc

LUTY

 

L.p.

 

Rodzaj imprezy – uroczystości –zadania

 

 

Termin

 

Odpowiedzialni

1.

Budowa atomu – wykonanie modelu – konkurs dla kl. VII-VIII

 

I - II

K. Ciechanowicz

2.

Konkurs plastyczny „Piękna nasza Polska cała” – kl. IV-VI

 

II

D. Żarczyńska,  M. Kawecka

3.

„Owocowo-warzywny Cudaczek- Dziwaczek” międzyszkolny konkurs dla kl. I-III, IV-VIII. 

II - III

M. Polek, A. Podpirko,
W. Korgiel, M. Mokracka

4.

Międzyszkolny Konkurs Wokalny „Voice of SP 17”- piosenki w języku obcym.

II - III

M. Polek, M. Mokracka,
J. Seremak, K. Nowak

5.

Walentynkowy filmik z udziałem dzieci uczęszczających do świetlicy.

 

II

M. Mokracka

6.

Cykl zajęć edukacyjnych „Jak to działa ?”

II - III

W. Korgiel, A. Podpirko

7.

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej i Rosyjskiej.

 

II połowa II

K. Nowak, J. Seremak.

8.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców- finały

15-16 II

Z. Bieć

 

9.

Konkurs kl. IV –Działania na liczbach naturalnych

II

B. Zielińska

 

10.

Konkurs kl. VII „Potęgi i pierwiastki”

II

M. Mucke-Maziarz, J. Miller

 

11.

Szkolny konkurs czytelniczy - kl. III

II połowa XII

W. Łucyn, L. Pelc, R. Krefft

 

12.

„Starsi młodszym bajki piszą”- konkurs literacko - plastyczny dla kl. V-VIII

II-III

A. Woszczyńska,  M. Granda

 

13.

Mały Konkurs Recytatorski

II

M. Przyczka, J. Utecht

 

14.

„Tabliczka mnożenia” – eliminacje szkolne

13 II

M. Panasowiec, K. Gajewska

15.

Konkurs czytelniczy - eliminacje szkolne

II

L. Pelc

16.

Konkursy Walentynkowe dla kl. IV-VIII

II

K. Wojtowicz, K. Nowak,
D. Herrmann, M. Granda

17.

Wystawa techniczna „Urządzenia XX wieku”

II

T. Durawa,  M Cydejko - Końka

 

18.

Szkolna Poczta Walentynkowa

14 II

SU, E. Dajczak

MARZEC

 

L.p.

 

Rodzaj imprezy – uroczystości –zadania

 

 

Termin

 

Odpowiedzialni

1.

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Palma”  kl. I-IV

 

III

M. Kobylczak

2.

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Pisanka”  kl. I-IV

 

III

M. Kobylczak

3.

Akcja charytatywna „Opatrunek na ratunek”- ogólnopolska zbiórka materiałów opatrunkowych dla Afryki

III

 

A. Woszczyńska

4.

Obchody Dnia Wody

ok. 22 III

M. Cydejko-Końka, D. Thiel,                    K. Ciechanowicz

5.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Mój Pupil”

 

II połowa III

A. Durawa, K. Grabowska

6.

Wiosenne Warsztaty Origami

III

A. Durawa, K. Grabowska,

M. Kawecka, D. Żarczyńska

7.

Szkolny konkurs pt. „Witraż wielkanocny”

 

III

M. Kasprowicz

8.

 

Ogólnopolski Konkurs „Ekologiczna Marzanna”

III

M. Polek

9.

Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Wiosna w moim mieście”

 

III

M. Polek, M. Mokracka

10.

Warsztaty Fotograficzne

 

III

M. Mokracka

11.

Wczesna profilaktyka antynikotynowa - konkurs plastyczny „Nie pal przy mnie, proszę”

III

A. Faka

12.

Quiz z wiedzy języka niemieckiego

 

I połowa III

M. Markowska-Staruch,

A. Drężek

13.

Ogólnopolski konkurs z j. angielskiego „Zuch” kl. I-III

 

I połowa III

J. Seremak

14.

Konkurs na kartkę wielkanocną – „Easter Card” j. angielski dla kl. I-III

 

II połowa III

J. Seremak, K. Nowak

15.

Szkolny konkurs z literowania dla kl. VI-VIII

 

II połowa III

M. Skwara, M. Sawicka-Gwóźdź

16.

Szkolny konkurs ekologiczny dla kl. II i II

15 III

M. Nowe, A. Faka

 

17.

Międzyszkolny konkurs ekologiczny dla kl. III „Żyjmy  w zgodzie z naturą”

25 III

M. Nowe, A. Faka,

K. Śliwińska-Słota

18.

Międzyszkolny konkurs matematyczny „Kangur”

14  III

M. Panasowiec,
M. Mucke-Maziarz

19.

Eliminacje Szkolne „Mistrz Ortografii”- do regionalnego Konkursu Ortograficznego organizowanego przez SP 17

III

J. Sagan

20.

Turniej Logicznego Myślenia „ Tęga Głowa” kl. II i III

III

B. Kazimierowicz, H. Słomska

21.

„Koszalin- moje miasto”- konkurs fotograficzny kl. I-III, IV-VIII

III

S. Małek – Galicka

22.

Konkurs zintegrowany  ZUCH

III

E. Bagrowska, M. Panasowiec

                                           

23.

Międzyszkolny konkurs czytelniczy

III

E. Bagrowska, M. Panasowiec

L. Pelc

24.

IV Szkolny Konkurs Poezji

10-20 III

M. Granda, P. Knap,
K. Drozdowska+ zespół polonistów

25.

Konkurs fotograficzny „ Moje Miasto” kl. IV-VIII

III

I. Kosińska, P. Skołozdrzy,
E. Sikorska

26.

Eliminacje szkolne Olimpiady Malucha

III

R. Krefft, L. Pelc

27.

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

III

W. Łucyn, L.Pelc, R. Krefft

 

28.

Wystawa – Ozdoby Wielkanocne

III

M. Wojciechowska

 

29.

Konkurs Kangur

III

M. Mucke-Maziarz,
M. Panasowiec

30.

Konkurs kl. IV-V „Tworzenie animacji”

III

R. Kreft, P. Trojan

 

31.

Konkurs Pandea

III

M. Strugała

32.

Mistrzostwa  Dziewcząt kl. III w „Do 5-ciu podań”                                               

III

K. Koszykowska, E. Pacewicz

 

33.

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla kl. IV-VI

III

K. Wojtowicz, D. Herrmann

 

34.

„Tydzień czytelniczy” klasy III

III

A. Woszczyńska,
A. Beszczyńska-Kurpisz

35.

Konkurs: „Najładniejsza palma Wielkanocna” kl. V-VII

III

B. Klimaszewska

36.

Konkurs: „Najładniejsza pisanka Wielkanocna” kl. V-VII

III

B. Klimaszewska

KWIECIEŃ

 

L.p.

 

Rodzaj imprezy – uroczystości –zadania

 

 

Termin

 

Odpowiedzialni

1.

Międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych.

 

II połowa IV

P. Skołozdrzy, M Skwara

2.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zając Wielkanocny"

 

I połowa IV

A. Durawa, K. Grabowska

3.

Konkurs z wiedzy dla kl. I „Wiem wszystko o zdrowiu”

 

II połowa IV

A. Durawa, K. Grabowska

4.

Konkurs plastyczno-techniczny „Owocowo-warzywne witaminki” kl. I-III

 

II połowa IV

A. Durawa, K. Grabowska

5.

Szkolny konkurs plastyczny „Fantastyczna postać i Pani Wiosna” kl. I-III

 

IV

D. Żarczyńska, M. Kawecka

6.

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „ Baśnie i Bajki Pani Niezapominajki”

II połowa IV

A. Durawa, K. Grabowska,
A. Podpirko

7.

Pomagamy Zwierzętom z Koszalińskiego Schroniska.

IV

M. Polek, M. Mokracka,            K. Śliwińska-Słota, M.Tarnecka

8.

Obchody Dnia Ziemi

II połowa IV

D.Thiel, M. Cydejko-Końka,
L. Nowosad, K. Ciechanowicz.

9.

Ogólnopolska akcja „Tak, pomagam” – zbiórka żywności przed sklepami

 

5-6 IV

SKC W. Molenda

10.

Akcja „Pola Nadziei” zbiór na rzecz Hospicjum w Darłowie

 

7 IV

SKC W. Molenda

11.

Akcja „Pola Nadziei” zbiór na rzecz Hospicjum w Koszalinie

 

IV

SKC W. Molenda

12.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt

25-26 IV

Z. Bieć, A. Lisztwan

 

13.

Konkurs kl. V- ułamki dziesiętne

IV

E. Dajczak

 

14.

Konkurs matematyczne jajo Wielkanocne

IV

M. Mucke-Maziarz, J. Miller

15.

Konkurs „Bezpieczny Dzień z Internetem”

IV

T. Durawa, R. Krefft

16.

„Starsi-Młodszym”- czytanie bajek z konkursu literackiego na świetlicy

I poł. IV

A. Woszczyńska, K. Grabowska

 

17.

Szkolny Konkurs Frazeologiczny

 IV

K. Wojtowicz, D. Herrmann

 

18.

Dzień Ziemi kl.  I-III

22-26 IV

M. Nowe, A. Faka ,

K. Śliwińska-Słota

19.

„ Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Matematyka da się lubić” kl. III

10 IV

M. Panasowiec, J. Sagan

 

20.

„Dbam o bezpieczeństwo swoje i innych”

IV

B. Kazimierowicz, H. Słomska

 

21.

Mistrzostwa Koszalina w Tabliczce Mnożenia „ Matematyka na wesoło”

IV

M. Wojsa, K. Gajewska, A. Faka K. Śliwińska-Słota

22.

Międzyszkolny konkurs- Kolorowa Ortografia dla kl. III

10 IV

E. Bagrowska , M. Wojsa

 

23.

Szkolny konkurs matematyczny „Matematyka da się lubić” kl. II

IV

K. Gajewska

 

24.

Szkolny Konkurs j. angielskiego: „ Mistrz j. angielskiego” kl. I-III

koniec IV

J. Seremak, K. Nowak

 

25.

Konkurs grafiki komputerowej dla kl. VII-VIII

IV

T. Durawa

 

25.

Ogólnopolska olimpiada wiedzy o Janie Pawle II

początek IV

B. Klimaszewska

 

 MAJ

 

L.p.

 

Rodzaj imprezy – uroczystości –zadania

 

 

Termin

 

Odpowiedzialni

1.

Akcja „Pielucha dla malucha” pomoc dla domu „Samotnej Matki”

 

V

SKC W. Molenda

2.

Obchody Święta Koszalińskiej Niezapominajki

 

II połowa V

L. Nowosad, R. Krefft,
K. Śliwińska –Słota, K. Gajewska

3.

English Grammar – szkolny konkurs z gramatyki j. angielskiego

 

I połowa V

M. Skwara, M. Sawicka-Gwóźdź

4.

 

Międzyszkolny konkurs techniczno-plastyczny „Ekoludek”

II połowa V

A. Durawa, K. Grabowska

5.

Szkolny konkurs na najpiękniejsze życzenia dla Mamy

 

V

M. Kasprowicz

6.

Międzyszkolny Konkurs „Kosmiczny Recykling”

 

V

M. Polek, M. Kasprowicz,
M. Mokracka

7.

Pomagamy Podopiecznym DSM w Koszalinie

 

V

M. Tarnecka, K. Śliwińska-Słota,

M. Polek, M. Mokracka

8.

Międzyszkolny Konkurs z wiedzy o Harym Potterze

V

M. Polek, M. Kasprowicz,
M. Mokracka

9.

„Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

V

M. Przyczka, J. Utecht,

M. Tarnecka, A. Lubarczyk

10.

Międzyszkolny konkurs j. angielskiego dla kl. III

8 i 15 V

M. Panasowiec, J. Sagan

 

11.

„ Mistrz Pióra”- konkurs pięknego pisania kl.I-III

V

B. Kazimierowicz, H. Słomska

 

12.

XIV Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy

V

M. Granda, M. Ziejewska,
A. Lubarczyk, M. Tarnecka

13.

Najlepszy Historyk kl. V-VIII

II połowa V

I. Kosińska, E. Sikorska

 

14.

Konkurs kl. VI – Pola Figur Płaskich

V

E. Dajczak

 

15.

Konkurs kl. VII- „ Trzy razy i „

V

P. Trojan

16.

Diagnoza końcowa kl. IV- matematyka

V

A. Płecha

 

17.

Diagnoza końcowa kl. VII - matematyka

V

E. Dajczak

18.

 

„Bieg przeciw przemocy” kl. I-VIII

28 V

n-le w-f

19.

 

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców kl. IV-VI

27-31 V

M. Lisztwan

20.

Konkurs z okazji Dnia Matki

V

K. Wojtowicz ,D Herrmann, 

M. Sawicka-Gwóźdź

21.

Międzyszkolny konkurs j. angielskiego: „ Mistrz j. angielskiego w kl. III”

II połowa V

J. Seremak, K. Nowak

22.

„Piękno Kaszub”- międzyszkolny konkurs plastyczny

V

J. Seremak

 

23.

Diagnoza końcowa kl. IV z j. polskiego

II połowa V

P. Knap, K. Drozdowska

24.

Diagnoza końcowa kl. VII z j. polskiego

I połowa V

M. Granda, M. Tarnecka,

K. Wojtowicz

25.

Szkolny konkurs ortograficzny kl. VII-VIII

I połowa V

M. Tarnecka, M. Ziejewska

26.

Międzyszkolny Turniej Ortograficzny kl. VII-VIII

II połowa V

M. Tarnecka, M. Ziejewska

CZERWIEC

 

L.p.

 

Rodzaj imprezy – uroczystości –zadania

 

 

Termin

 

Odpowiedzialni

1.

Akcja zbierania artykułów przemysłowo-papierniczych dla małych pacjentów ze Szpitala Wojewódzkiego

 

I połowa VI

A. Durawa, K. Grabowska

2.

Konkurs plastyczny kl. I- III „Bezpieczne wakacje”

 

I połowa VI

A. Durawa, K. Grabowska

3.

Konkurs karaoke dla kl. VI-VIII

 

I połowa VI

M. Skwara, J. Kostewicz,

M. Sawicka-Gwóźdź

4.

Światowy Dzień Ochrony Środowiska – konkurs „ Czy znasz parki narodowe w Polsce?”

I połowa VI

D.Thiel, M. Cydejko-Końka,

L. Nowosad

5.

Rajdy kl. IV

ostatni tydzień

E. Kubiak + nauczyciele uczący w klasach IV

6.

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców kl. VII-VIII

4-7 VI

M. Lisztwan

 

7.

Spotkanie z policjantem : „Bezpieczne wakacje”

10-14 VI

K. Śliwińska-Słota, L. Pelc

 

8.

Akcja charytatywna : „Pomóżmy Afryce”- pomoc dzieciom w Zambii

VI

J. Seremak, R. Krefft, L. Pelc

 

9.

Apel podsumowujący wyniki z II semestru

VI

E. Dajczak

 

10.

Uroczysty apel - zakończenie roku szkolnego kl. VIII

VI

E. Dajczak         

 

11.

Uroczysty apel-zakończenie roku szkolnego kl. III

VI

E. Bagrowska