Aktualności

Finał konkursu 3xI Informatyka, informacja, Infostrada

Dnia 16 marca 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 17 im. orła Białego, pod opieką p. Parysa Trojana,  wzięli udział w V etapie konkursu informatycznego „Informatyka, Informacja, Infostrada”. Konkurs organizowany przez Computer Collage i pod patronatem politechniki Koszalińskiej, Organizacji  Wdrożeń "AyA" Sp. z.o.o. w Koszalinie, Fundacji IT w Szczecinie, TEB Edukacja z Koszalina, Prezydenta Miasta Koszalina. Uczniami,  którzy we wcześniejszych eliminacjach szkolnych okazali się najlepsi i mieli okazję wziąć udział w dalszych zmaganiach byli:

Magdalena F. z klasy 8D

Filip S.  z klasy 8A

Maciej W. z klasy 8A

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Konkurs został przeprowadzony na bardzo wysokim, niemal ponadgimnazjalnym poziomie.  Gratulacje! zapraszamy do mini