Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/szkolanr17/domains/sp17koszalin.com.pl/public_html/templates/sp17_04d/functions.php on line 182

Aktualności

Z wizytą w muzeum czyli warsztaty edukacyjne klasy III e

Uczniowie klasy III e mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych zajęciach – warsztatach muzealnych pod hasłem „Muzeum w Drodze”. Wystawa interaktywna, ale w tradycyjnym rozumieniu tego słowa: nie działają tu komputery, lecz ręce i głowy uczestników tak zaangażowała naszych małych historyków, że musieliśmy podzielić nasze muzealne spotkanie na dwie części.  

Klasa III e stała się współtwórcą i uczestnikiem artystycznego dialogu. Byliśmy zachęcani do podejmowania działań na kilkunastu stanowiskach – działań samodzielnych, choć po opieką i ze wsparciem moderatorów. Dodatkowo 1 czerwca mogliśmy przekonać się jak wyglądały dziecięce zabawy kilkanaście lat temu. Była to wyjątkowa przygoda, która pozostawiła w sercach naszych podopiecznych niezwykłe emocje.

 

Opiekunowie warsztatów:

mgr Lilianna Pelc

mgr Adrian Podpirko

mgr Anna Durawa