Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/szkolanr17/domains/sp17koszalin.com.pl/public_html/templates/sp17_04d/functions.php on line 182

Aktualności

Moje miasto Koszalin

W ramach szkolnych obchodów ŚWIĘTA 4 MARCA w Szkole Podstawowej nr 17 w Koszalinie zorganizowano panel dodatkowych zajęć zdalnych, a także konkurs plastyczno- wiedzowy, za pomocą którego nasi uczniowie udowodnili jak dobrze znają miasto, z którego pochodzą.

LAUREACI KONKURSU

 I miejsce:   Magdalena GAJZNER kl. 6F

 II miejsce:  Julia BOROŃSKA kl. 6E

 III miejsce:  Nikola KOCHANIAK kl. 8a

                      Anetta PUKIEWICZ kl. 7h

 Wyróżnienie: Justyna PALL kl. 6d

Serdecznie gratulujemy laureatom, a także pozostałym uczestnikom konkursu.

W załączniku prezentacja w ramach podsumowania konkursu. :)

Organizatorzy projektu:

mgr Edyta Sikorska

mgr Adrian Podpirko

mgr Iwona Kosińska

mgr Beata Klimaszewska