Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/szkolanr17/domains/sp17koszalin.com.pl/public_html/templates/sp17_04d/functions.php on line 182

Pokój nastolatka - projekt pokoju 3D

Podczas zdalnego nauczania uczniowie klas szóstych realizowali projekt - pokój nastolatka.  W ramach zajęć techniki wcielili się w rolę dekoratorów wnętrz. Prace miały być wykonane z surowców wtórnych i resztek materiałów znalezionych w domach.

Wielu uczniów bardzo ambitnie podeszło do zadania i powstały przepiękne projekty. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły wystroju wnętrza. Kto wie, może za kilka lat zastąpią znanych projektantów wnętrz z popularnych programów telewizyjnych.