Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/szkolanr17/domains/sp17koszalin.com.pl/public_html/templates/sp17_04d/functions.php on line 182

Aktualności

ANTOLOGIA ŻYCZEŃ DLA NIEPODLEGŁEJ
 

W związku ze 102  rocznicą Odzyskania Niepodległości nauczyciele języka polskiego przygotowali dla naszych uczniów wyzwanie literackie - ,,Życzenia dla niepodległej” od uczniów klas VII – VIII.

 Głównym celem konkursu było uczczenie rocznicy odrodzenia polskiej państwowości w formie zdalnej, a tym samym promowanie wśród uczniów postawy przywiązania do niepodległej ojczyzny pomimo  utrudnień jakie stanowi pandemia koronawirusa. Uczestnicy konkursu przygotowali pisemnie życzenia, które następnie umieścili na szkolnej platformie Google Classroom.

 LAUREACI KONKURSU:

·         I m. Zofia Cerekwicka kl. VIII d

·         II m. Natalia Przekota kl.VII e

·         III m. Natalia Kluska kl.VII b

Wyróżnienia:

·         Aleksandra Pecz kl. VIII d

·         Julia Świta  kl.VII d

 

Wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu składamy podziękowania i gratulacje. W załączniku Antologia życzeń przygotowanych przez naszych małych patriotów.

 

Prezentacja       

Organizatorzy konkursu:

mgr Małgorzata Ziejewska

mgr Małgorzata Tarnecka

mgr Anetta Lubarczyk