Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/szkolanr17/domains/sp17koszalin.com.pl/public_html/templates/sp17_04d/functions.php on line 182

Razem na Święta

Cieszymy się, że nasi uczniowie aktywnie włączyli się w akcję „Razem na Święta”.

Nasze świetliczaki własnoręcznie wykonały kartki świąteczne dla osób starszych, którzy często spędzają święta samotnie. Drobny gest naszych podopiecznych nabrał wielką moc w ten szczególny czas.

Kartki wraz z życzeniami od Dyrekcji szkoły, nauczycieli i społeczności uczniowskiej, trafiły do Dziennego Domu „Pogodna Jesień - Senior+”. Seniorzy przyjęli je z wielkim wzruszeniem. Mamy nadzieję, że kartki ozdobią ich świąteczne stoły.

Z całego serca dziękujemy J

Koordynatorzy akcji: