Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/szkolanr17/domains/sp17koszalin.com.pl/public_html/templates/sp17_04d/functions.php on line 182

Aktualności

Spotkanie klas pierwszych ze Strażą Miejską

Dnia 18 września 2020 roku  uczniowie klasy pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem Straży Miejskiej w Koszalinie –  p. Mirosławem Puckiem. Tematem pogadanki było „Bezpieczeństwo na drodze” oraz zapoznanie dzieci z jednym z najbardziej znanym zawodów służb społecznych.

Funkcjonariusz przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachęcił do wyposażenia ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe, przestrzegał również najmłodszych przed zabawami w pobliżu jezdni. Dzieci aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań, identyfikowali i opisywali czynności zawodowe funkcjonariusza oraz  wykazali się dobrą znajomością znaków drogowych i zasad przechodzenia przez ulicę. Zapamiętali telefony alarmowe. Takie spotkania odbywają się w naszej szkole od wielu lat i przynoszą dobre efekty.

Nasze motto: Pamiętaj o tym, żeby być czujnym, musisz „słyszeć i widzieć” ulicę.

Organizator: Katarzyna Śliwińska – Słota, Bogusława Wasilewska