Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/szkolanr17/domains/sp17koszalin.com.pl/public_html/templates/sp17_04d/functions.php on line 182

Aktualności

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny - Emocje

Uczniowie klasy 1 f w roku szkolnym 2020/2021 wezmą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Emocja” wspierającym rozwój emocjonalny i społeczny.

 

Głównym celem projektu jest rozbudzanie w uczniach wiary w siebie i własne możliwości, aktywizacja dzieci na rozumienie emocji i uczuć innych osób, wychowanie do wartości takich jak empatia, wyrozumiałość, wrażliwość i szacunek.


W ramach projektu będziemy realizować zadania z 5 modułów takich jak:
- I Moduł Kreatywność – rozbudzanie wiary we własne możliwości oraz pobudzanie
kreatywności,
- II Moduł Wyobraźnia – pobudzanie wyobraźni, fantazji i kreatywności,
- III Moduł Moc słów – przemyślenia czy słowa mają moc,
- IV Moduł Empatia – podwyższanie poczucia własnej wartości,
- V Moduł Odwaga – zachęcanie do pokonywania trudności.