Aktualności

 Wycieczka do Paku Rozrywki - "POMERANIA"

W dniu 21 i 22 lutego br. uczniowie klas 4a,d,c i f wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki - "Pomerania" w Pyszce, gm. Dygowo.

W Fun Parku przez 5 godzin uczniowie intensywnie korzystali z wielu atrakcji na hali, które były rozmieszczone pośród bajkowej dekoracji. Bawili się m.in. z tradycyjnych placów zabaw typu małpi gaj, gdzie były zjeżdżalnie tradycyjne, rolkowe i tubowe, baseny z kulkami, trampoliny, strefa boisk, kolejka, automaty i wiele innych. 

Nasi uczniowie wzięli też udział w ciekawych i kreatywnych warsztatach plastycznych, na których wykonali ramki do zdjęć i maski karnawałowe oraz zwierzaki ze styropianowych kulek. Były to bardzo ciekawe zajęcia, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Swoje prace uczniowie mogli zabrać ze sobą.

W parku rozrywki można było również skorzystać z restauracji ze zdrową żywnością oraz baru ze słodkościami, jakie dzieci lubią najbardziej :-)

Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do szkoły.

Oby więcej takich dni... :-)                   

Matylda Wojciechowska