Aktualności

Odwiedziny w UM Koszalin
 
W dniu 26 lutego 2019 roku uczniowie klasy VIII A i VIII E odwiedzili Siedzibę urzędu Miasta Koszalina. W sali obrad Rady Miejskiej czekał na nas najmłodszy radny Pan Błażej Papiernik, który opowiedział nam o pracy Rady Miejskiej w Koszalinie, jej zadaniach i roli jaką pełni.
Dzięki Panu Papiernikowi odwiedziliśmy gabinety Przewodniczącego rady Miasta Koszalina, trzech Wiceprezydentów, oraz mieliśmy możliwość spotkania się i krótkiej rozmowy z Panem Prezydentem Koszalina Panem Piotrem Jedlińskim.

W drugiej części naszej wizyty w ratuszu spotkała się z nami Miejska Rzecznik Konsumentów Pani Krystyna Piwońska, która opowiedziała nam o prawach konsumenta.
 
Nasi uczniowie zadali obu osobom wiele różnorodnych pytań uzyskując za każdym razem wyczerpujące informacje, które przyczyniły się wśród młodzieży do wzrostu wiedzy w omawianym zakresie.
Spotkanie przygotowali Krystyna Gnacińska i Tomasz Durawa.