Aktualności

Jubileuszowy XV Regionalny Przegląd Jasełek

 Nasz szkolny zespół teatralny zdobył tytuł laureata w XV REGIONALNYM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK „IDĄ KOLĘDNICY" 2020!

Grupa kilkunastu osób z naszej szkoły (klasa IV c, V f, VII b i VIII b) jest rewelacyjna – co przyznali widzowie oraz jury konkursu.

Młodzi aktorzy bez trudu odnaleźli się ze swym spektaklem POKÓJ NAM w szkole, w Domu Pomocy Społecznej, w kościele pw. Św. I. Loyoli w Koszalinie, ale też na scenie Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu! Potrafią pięknie odgrywać role, tańczyć trudne układy choreograficzne, śpiewać, ale też harmonijnie funkcjonować jako zespół, który wzajemnie sobie pomaga, wspiera się w różnych sytuacjach, któremu pomagają rodzice! Który ostatnio ma tyle pozytywnych wrażeń, że aż chciałoby się wołać: „Chwilo, trwaj!". A – żeby tak mogło się stać, już w najbliższym czasie grupa rozpoczyna pracę nad kolejnym przedstawieniem, bo nie ma przecież nic przyjemniejszego od zabawy na scenie 😊