Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/szkolanr17/domains/sp17koszalin.com.pl/public_html/templates/sp17_04d/functions.php on line 182

Aktualności

Szkolny Konkurs Instrumentalny

„HEJ KOLĘDA, KOLĘDA!”

W dniu 13 grudnia 2019 r. chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pierwszej edycji konkursu na instrumentalne wykonanie utworu o tematyce świątecznej. Celem przedsięwzięcia było wspieranie rozwoju talentów i zainteresowań muzycznych oraz prezentacja umiejętności uczniów na forum społeczności szkolnej. Usłyszeliśmy 39 wykonawców w 29 utworach. Tego dnia zabrzmiały: fortepian, keyboard, gitara, ukulele, flażolety, flet prosty i poprzeczny oraz dzwonki chromatyczne. Jury wyłoniło równorzędnych laureatów w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III i IV-VII.

W kategorii SOLIŚCI:

  • Magdalena Kurant , kl. II b (fortepian)
  • Wojciech Zakrzewski , kl II c (keyboard)
  • Maria Kinal, kl. III b (flażolet)
  • Kornelia Kordalewska, kl.V b (dzwonki chromatyczne)
  • Adrianna Pietrzak, kl. V f (gitara)
  • Marek Wnęk, kl. VII b (fortepian)

 

W kategorii ZESPOŁY:

  • Wiktoria Kozko, Olga Jastrzębska, Daria Kozko, kl. III c (flażolety)
  • Angelika Kluska kl. III b, Natalia Kluska kl. VI b (flet poprzeczny, gitara)

 

Organizatorami konkursy były pp. Kamila Figielska i Ewa Bagrowska

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM NASZYM MUZYCZNYM TALENTOM I CZEKAMY NA DALSZE SUKCESY!