Aktualności

Słuchowisko dla klas młodszych

listopadzie i grudniu bieżącego roku grupa uczniów pod opieką pana Tomasza Durawy przystąpiła do opracowania swojego pierwszego słuchowiska dla uczniów klas młodszych. Uczniowie wybrali do opracowania warszawską legendę „Złota kaczka".

Zadanie zostało rozdzielone na 3 grupy robocze. Montażu gotowego materiału podjęli się Krzysztof Barczyk i Tymon Wieczorek. Nagrania materiału podjęły się Zuzanna Czyszek, Kamila Pukiewicz, Marta Telega, Nikola Spodymek i Maja Neyder Ilustracje wykonały Ola Anusik, Dominka Matysiak, Kamila Tarneska, Julia Świrska i Hanna Radzikowska.

Zadanie okazało się trudniejszym niż na początku wszyscy sądzili, jednak wspólna praca nad projektem zakończa się sukcesem, a efektów pracy całego zespołu możecie wysłuchać sami.

 

Zadanie okazało się na tyle wciągające, że grupa postanowiła opracować kolejny materiał uwzględniający własne spostrzeżenia z zakończonej właśnie pracy.