Aktualności

Sprzątanie Świata w szkole lub przedszkolu w obiektywie dzieci.

Rozstrzygnięcie Rejonowego Ekologicznego Konkursu Fotograficznego

Jest nam bardzo miło poinformować, że następujące szkoły i przedszkola zostały laureatami Rejonowego Ekologicznego Konkursu Fotograficznego "Sprzątanie Świata w szkole lub przedszkolu w obiektywie dzieci" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 17 im. Orła Białego w Koszalinie oraz Ligę ochrony Przyrody  - Zarząd Okręgu w Koszalinie. A są nimi:

- przedszkole nr 14 w Koszalinie, gr. Stokrotki - opiekun Pani Agnieszka Pyryt

- przedszkole nr 9 w Koszalinie, gr. Irysy - opiekun Pani Karolina Kwietniewska

- przedszkole nr 23 w Koszalinie, gr. Sowy - opiekun Pani Anna Rodziewicz

- przedszkole w Bobolicach, gr. Smerfy  - opiekun Pani Sandra Dąbrowska

- oddział przedszkolny przy SP w Konikowie, gr. I - opiekun Pani Estera Sawczak

- SP 17 w Koszalinie

- SP 18 w Koszalinie, opiekunowie Pani Izabela Dawidowska i Pani Renata Walasek

- SP w Konikowie

Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się podczas spotkania podsumowującego prace kół Ligii Ochrony Przyrody w Koszalinie w Szkole Podstawowej nr 17 im. Orła Białego w Koszalinie przy ul. Wańkowicza 11 w Koszalinie ( sala gimnastyczna) dnia 13 grudnia, piątek o godz. 13.30. Serdecznie gratulujemy. Prosimy o przekazanie informacji opiekunom. 

Z wyrazami szacunku. Organizatorzy Małgorzata Nowe, Katarzyna Śliwińska – Słota SP 17 Koszalin