Kolędowanie w koszalińskim DPS

Uczniowie naszej szkoły z klas VI b, VI d, VII b oraz VII d wraz z rodzicami zorganizowali dla mieszkańców domu wzruszające kolędowanie. Towarzyszyli im przyjaciele DPS – muzycy – państwo Monika i Sebastian Makowscy (piano) oraz pan Grzegorz Małaszuk (gitara basowa).

Serdeczną i świąteczną jeszcze atmosferę uświetniła rodzina dziewcząt – bliźniaczek z VII b, przygotowując dla mieszkańców DPS przepyszne, pachnące pierniczki, przywołujące każdemu lata dzieciństwa, czas świąt w domu rodzinnym.

Cieszymy się, że byliśmy przyjęci z otwartymi ramionami, że mogliśmy przyczynić się do uśmiechu na twarzy mieszkańców DPS. Mamy zaproszenie na przyszły rok! Już zaczynamy przygotowania 😊 Uczniowie SP17 i M. Granda