Aktualności

 
Dzień życzliwości i pozdrowień
 
21.11.2018 r. świętowaliśmy w naszej szkole "Dzień życzliwości i pozdrowień"
Z tej okazji po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w konkursie literackim na wiersz, rymowankę, opowiadanie, baśń, pozdrowienia – związane z życzliwym słowem wobec drugiej osoby.    
Odwiedziliśmy „po sąsiedzku” przedszkolaki oraz dzieci z naszej świetlicy, którym dziewczynki i chłopcy z VII b (organizatorzy przedsięwzięcia z p. M. Grandą) przeczytali najlepsze prace konkursowe (i nie tylko). Poza tym każdy - dorosły i dziecko – miał okazję wylosować dla siebie tzw. „życzliwe słowo”, które rozproszyło na pewno ewentualne smutki dnia.Gazetka tematyczna oraz naklejki na drzwiach klasowych miały zachęcić nas, by być życzliwym i uśmiechać się do siebie i innych nie tylko dziś, ale każdego dnia