Aktualności

"Leonardia" kraina gier i zabaw

W sobotni poranek, 15 czerwca 2019 roku, uczniowie klasy I c i klasy II c zawitali w krainie gier i zabaw drewnianych „Leonardia” w miejscowości Krupy. Początkowo nad wycieczką zawisły gęste chmury, które to postawiły pod znakiem zapytania przyszłe losy naszej wyprawy.

Z odsieczą zatrwożonym dzieciom i opiekunom przyszedł wiatr, przeganiając skutecznie wszelkie objawy niepogody. Towarzyszył nam już do końca, przyjemnie łagodząc temperaturę. Powiedzieć, że wyjazd się udał, to nie powiedzieć nic. Wszyscy bez wyjątku bawiliśmy się znakomicie. Zieleń i przestrzeń podziałały kojąco na nasze zmęczone miastem i nauką umysły. Zgodnie i z ogromnym entuzjazmem poznawaliśmy kolejne edukacyjne propozycje skrywane przez park rozrywki. Integracja obu zespołów klasowych przebiegła na medal. Mamy nadzieję, że coś z atmosfery tej sobotniej beztroskiej zabawy przeniesie się na nasze wakacje. Tego życzą wszystkim dzieciom opiekunowie: p. Kinga Gajewska, p. Maria Wojsa, p. Krystyna Grabowska, p. Elżbieta Kaźmierczak.