Aktualności

Konkurs Wiedzy „Człowiek– Środowisko” 

Dzień Ziemi ‘2019 dla szkół podstawowych z Osiedla „Przylesie” w Koszalinie

14 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ekologicznym konkursie wiedzy „Człowiek – Środowisko” zorganizowanym dla szkół podstawowych z Osiedla Przylesie w Koszalinie przez Klub Osiedlowy KSM „Przylesie”. Odnieśli w nim sukcesy, a oto wyniki:

Klasy 1-4

  • III miejsce – Maciej Grabowski z klasy 

Wyróżnienie:

  • Cyprian Łańcucki  
  • Julia Borońska   
  • Mateusz Patrzykowski 

 

Klasy 5-8

  • II miejsce – Jakub Cadler
  • III miejsce –Zuzanna Jaszkowska

Wyróżnienie:

  • Maciej Wnęk
  • Marta Telega
  • Adam Wrzecionowski

 

Uczniowie zostali zaproszenie w dniu 21 maja 2019 r. do Klubu KSM „Przylesie” na ul. Makuszyńskiego 2 na wręczenie nagród i dyplomów połączone z podsumowaniem konkursu i nagrodzeniem zwycięzców. Mieli także okazję spotkać się z innymi uczniami ościennych szkół osiedlowych, którzy tak jak oni, zostali zwycięzcami konkursu w różnych kategoriach wiekowych.

                                                                                              Oprac. Lidia Nowosad