Aktualności

Dinozaury nam niestraszne!

21 maja uczniowie klas II b i II d wybrali się na wycieczkę do "Parku Dinozaurów" w Łebie. Pogoda tego dnia była przepiękna. Atrakcji było co niemiara i dlatego wszystkim dopisywały humory.

Podczas wycieczki uczniowie naszej szkoły obejrzeli dinozaury, które dominowały na kuli ziemskiej przez ponad 160 milionów lat. Wielką przyjemność i świetną frajdę dla małych i dużych sprawiła wszystkim jazda samochodami Freda Flinstona i pontonowa zjeżdżalnia wodna. Można było zobaczyć wszelakie gatunki zwierząt z różnych kontynentów krowy szkockie, lamy, osły i wiele innych.

Dzieci zwiedziły również niesamowity, mrożący krew w żyłach zamek strachu. Odbyły niepowtarzalną podróż do świata bajek widzianych w 3D. Po wspinaczkach na drabinkach, pajęczynie, i przeróżnych zjeżdżalniach, udaliśmy w drogę powrotną. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni, pełni wrażeń i przemiłych wspomnień!

Opiekunowie wycieczki:

Ewa Bagrowska

Małgorzata Panasowiec

Adrian Podpirko