Aktualności

„Piękno polskiej przyrody”

W miesiącu kwietniu 2019 z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, został ogłoszony w szkole Konkurs Plastyczny dla klas IV pod hasłem „Piękno polskiej przyrody”.  Uczniowie wykonywali prace różnymi technikami i w indywidualny sposób ukazali temat konkursu .

Wpłynęło 15 prac: z klasy IV a, e, i – po 1 pracy, z klasy IV b i c- po 3 prace, z klasy IV d -  6 prac (najwięcej).  Uczniowskie jury wraz z organizatorką konkursu – Lidią Nowosad nagrodziło 3 prace i wyróżniło także 3 prace. Uczniowie bardzo pięknie zinterpretowali temat. Szkoda, że tak mało prac zostało wykonanych, bo organizatorka konkursu zakładała, że co najmniej dwóch uczniów z każdej klasy IV podejmie się udziału w konkursie.

Oto wyniki:

I miejsce - Marlena Zych z kl. IV b

II miejsce - Zuzanna Ciemerych z kl. IV b

III miejsce - Hubert Prokop z kl. IV d

Wyróżniono prace: Ewy Modras z kl. IV d, Poli Jóźwiak z kl. IV d oraz Justyny Pall z kl. IV d

 Gratulujemy zwycięzcom!