Aktualności

Wyniki Międzyszkolnych Mistrzostw Koszalina „Tabliczka Mnożenia na wesoło” VI edycja

 

Chłopcy, klasa III

 C – III

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Mat. z myszką

punkty/miejsce

Prymus

punkty/miejsce

Olimpijczycy

punkty/miejsce

Skakanka

punkty/miejsce

1.

H. Hubert

SP – 1

11

II

9

IV

VII

6

12

I

2.      

J. Filip

SP – 1

2

XI

0

-

2

XI

3

X

3.

P. Aleksander

SP – 1

10

III

4

IX

7

VI

9

IV

4.

W. Adam

SP – 1

9

IV

5

VIII

4

IX

1

XII

5.

G. Maxymilian

SP – 9

4

IX

10

III

3

X

2

XI

6.

K. Tomasz

SP – 9

6

VII

0

-

5

VIII

4

IX

7.

M. Maksymilian

SP – 9

5

VIII

0

-

8

V

8

V

8.

P. Łukasz

SP – 9

3

X

11

II

1

XII

5

VIII

9.

B. Arkadiusz

SP – 17

9

IV

7

VI

9

IV

7

VI

10.

C. Daniel

SP – 17

8

V

6

VII

11

II

6

VII

11.

F. Oliwier

SP – 17

12

I

8

V

12

I

10

III

12.

M. Antoni

SP – 17

7

VI

12

I

10

III

11

II

NAJLEPSZE WYNIKI:

„Matematyka z myszką”

F. Oliwier

SP – 17

 62 prawidłowo

0 błędów,

 czas:

02:00,00

„Prymus”

M. Antoni

SP – 17

 

1 błąd

 czas:

01:18,97

„Olimpijczycy”

F. Oliwier

SP – 17

 

0 błędów,

 czas:

01:22,69

„Skakanka”

H. Hubert

SP – 1

 

0 błędów,

 czas:

00:31,03

 

 Dziewczynki, klasa III

D – III

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Mat. z myszką

punkty/miejsce

Prymus

punkty/miejsce

Olimpijczycy

punkty/miejsce

Skakanka

punkty/miejsce

1.

B. Zofia

SP – 1

4

X

4

IX

1

XII

-

-

2.

J. Kornelia

SP – 1

8

V

5

VIII

8

V

9

IV

3.

O. Magdalena

SP – 1

2

XII

11

II

2

XI

11

II

4.

W. Aleksandra

SP – 1

10

III

7

VI

6

VII

8

V

5.

M. Milena

SP – 9

5

IX

12

I

3

X

3

X

6.

S. Anastazja

SP – 9

7

VI

6

VII

9

IV

2

XI

7.

Ś. Hanna

SP – 9

3

XI

0

-

5

VIII

5

VIII

8.

Z. Agata

SP – 9

7

VI

0

-

10

III

6

VII

9.

K. Antonina

SP – 17

11

II

0

-

12

I

10

III

10.

N. Olimpia

SP – 17

6

VIII

8

V

7

VI

12

I

11.

P. Anastazja

SP – 17

12

I

10

III

11

II

7

VI

12.

P. Maja

SP – 17

9

IV

9

IV

4

IX

4

IX

NAJLEPSZE WYNIKI:

„Matematyka z myszką”

P. Anastazja

SP – 17

 43 prawidłowo

0 błędów,

 czas:

02:00,00

„Prymus”

M. Milena

SP – 9

 

0 błędów,

 czas:

03:52,90

„Olimpijczycy”

K. Antonina

SP – 17

 

0 błędów,

 czas:

01:17,65

„Skakanka”

N. Olimpia

SP – 17

 

0 błędów,

 czas:

00:35,47