Aktualności

„W dniach 15.II-22.III.2019r. w naszej szkole zrealizowano konkurs „Historia oręża polskiego”. Konkurs polegał na stworzeniu portretu polskiego rycerza średniowiecznego wraz z kompletnym opisem oręża w języku angielskim lub niemieckim. Technika pracy była dowolna. Celem konkursu było propagowanie postaw pro-patriotycznych, poprzez poznawanie historii naszego kraju oraz rozwój znajomości języków obcych .

W konkursie wystartowały 22 osoby. Wszystkie prace były świetnie przygotowane, lecz niestety komisja konkursowa mogła wyłonić tylko czołową trójkę.

Zwycięzcami zostali 1 miejsce) grupa – Paulina Galasińska, Zuzia Ciemerych, Alicja Dominikowksa, Marlena Zych (4B), 2 miejsce) – Filip Rodziewicz (4F), 3 miejsce) – Filip Jęksa (4D)

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział oraz zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym”