ARCHIWUM 2009/2010

Łowcy nakrętek są wśród nas.

Nasi przedstaweiciele uczestniczyli w XXI "Rajdzie na topienie Marzanny". W Dzienniku "Miasto" napisano o tym w następujący sposób:

Nasi przedstaweiciele uczestniczyli w rajdzie na orientację po Górze Chełmskiej. W Dzienniku "Miasto" napisano o tym w następujący sposób:

W dniu 4 marca nasi koszykarze zwyciężyli w Mistrzostwach Powiatu Grodzkiego. W Dzienniku "Miasto" napisano o tym w następujący sposób:

W dniu 6 stycznia w naszej szkole odbył się próbny egzamin po szkole podstawowej. Następnego dnia "Miasto" tak zrelacjonował ten fakt:

W dniu 21 grudnia w naszej szkole odbył się koncert charytatywny na rzecz jednego z naszych uczniów. Następnego dnia "Głos Koszaliński" napisał o tym wydarzeniu na swoich łamach. Przeczytaj koniecznie.

Na temat Międzyszkolnego Konkursu Mitologicznego organizowanego już poraz 7 w naszej szkole przeczytasz w relacji Dzienników "Miasto" oraz "Głos Koszaliński":

O występie zakończonym sukcesem naszych uczniów w V Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 11 przeczytasz w relacji Dziennika "Miasto":

Tutaj zapoznasz się z relacją zawartą w "Głosie Koszalińskim" na temat święta naszej szkoły. Przeczytaj koniecznie.

O sukcesie naszych uczniów w Konkursie organizowanym przez MWIK napisał dziennik "Miasto". Oto ten artykuł:

W dniu 15 października 2009 w dzienniku "Głos Koszaliński" opublikowano artykuł dotyczący Dnia Nauczyciela. Wymieniono w nim osoby nagrodzone przez Prezydenta Koszalina Oto treść artykułu:

W dniu 14 października 2009 w dzienniku "Miasto" opublikowano fotorelację z obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole. Oto ona:

W dniu 12 października 2009 w dzienniku "Głos Koszaliński" opublikowano artykuł dotyczący automatów ze zdrową żywnością rozlokowywanych w szkołach. Oto treść artykułu:

W dniu 30 września 2009 w dzienniku "Głos Koszaliński" opublikowano artykuł dotyczący ogrzewania szkół. na jego łamach wypowiedziała się w tej sprawie vicedyrektor naszej szkoły pani Małgorzata Lewandowska:

W dniu 28 września 2009 w dzienniku "Miasto", oraz 26 września w "Głosie Koszalińskim" opublikowano relacje z X edycji akcji firmy Statoil i Policji skierowanej do pierwszaków. Oto one:

W dniu 16 września 2009 w dzienniku "Miasto" opublikowano wypowiedź Grażyny Pałczyńskiej - pedagoga naszej szkoły - nt. akcji "Owoce w szkole". Oto treść wypowiedzi:

25 lat glos koszalinski.gif