Archiwum 2007-2008   Archiwum 2008-2009   Archiwum 2009-2010   Archiwum 2010-2011

ROK SZKOLNY 2015 / 2016

W naszej szkole odbył się X MIędzyszkolny Konkurs Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem.

Konkurs Na wielkanocne jajo orgaizowany przez gazetę Nasze Miasto:

Aktualności CEO - Zadania, które tworzą dobrą lekcję:

O prawie i projekcie w koszalińskiej podstawówce:

Zdjęciem dnia fotografia z jasełek w naszej szkole. W prasie na ten temat napisano następująco:

Można się przekonać, że nauka to świetna zabawa. W prasie na ten temat napisano następująco:

Nasi Pierwszoklasiści. Kliknij tutaj i zobacz galerię zdjęć.

ROK SZKOLNY 2014 / 2015

Już po raz II w naszej szkole odbył się "Dzień Odkrywców Talentów". Zdjęcie z tego dnia stało się zdjęciem dnia Głosu Koszalińskiego:

Już po raz XI w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny. W prasie na ten temat napisano następująco:

Dominik Brzeziński oddał znalezione pieniądze. W prasie na ten temat napisano następująco:

Elżbieta Pacewicz otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Koszalina. W prasie na ten temat napisano następująco:

Sześciolatki w szkole. W prasie na ten temat napisano następująco:

ROK SZKOLNY 2013 / 2014

7 czerwca w naszej szkole odbył się kolejny Festyn Rodzinny. W prasie na ten temat napisano następująco:

Nasze szczypiornistki walczyły w hali i na plaży. W prasie na ten temat napisano następująco:

Uczniowie starszych klas szkół podstawowych stanęli w szranki konkursu "Mini Masterszefik". Naszą szkołę reprezentował Hubert Pietruszka. W prasie na ten temat napisano następująco:

W finale wojewódzkim mistrzostw Igrzysk Młodzieży Szkolnej "Energa Basket Cup 2014" nasi sportowcy zdobyli III miejsce. W prasie na ten temat napisano następująco:

Tradycją naszej szkoły są od lat koncerty charytatywne "Dzieci - dzieciom". W prasie na ten temat napisano następująco: