Archiwum 2007-2008   Archiwum 2008-2009   Archiwum 2009-2010

W okresie ferii zimowych w naszej szkole odbywało się szereg różnorodnych zajęć dla dzieci. O jednym z nich można przeczytać na łamach dziennika "Miasto". Napisano o tym w następujący sposób:

Po raz drugi zdobyliśmy tytuł "Szkoły Uczącej Się".Tutaj przeczytasz relację zamieszczoną na łamach dziennika "Miasto":

Przeczytaj relację dotyczącą sukcesu naszego młodego tenisisty stołowego. Opisano to następująco na łamach Głosu Koszalińskiego :

Przeczytaj relację z imprezy "Skok wzwyż przy muzyce", na której nasi sportowcy odnieśli sukces.Impreza została następująco opisana na łamach Głosu Koszalińskiego i dziennika "Miasto":

III nagroda w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez PZU została następująco opisana na łamach Głosu Koszalińskiego:

W naszej szkole odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Mitologicznego. W Dzienniku "Miasto" napisano o tym w następujący sposób:

Laury dla młodych ekologów:

Kilka słów nt. obchodów święta niepodległości.

O wolontariacie w naszej szkole.

Na budynku naszej szkoły zamontowano instalację, dzięki której wokół szkoły uruchomiono hotspot. W Dzienniku "Miasto" napisano o tym w następujący sposób:

Jak co roku w naszej szkole odbyła się kampania wyborcza w ramach wyborów uzupełniających do RSU. W Dzienniku "Miasto" napisano o tym w następujący sposób:

Tradycją w naszej szkole są obchody Światowego Tygodnia Zwierząt. W Dzienniku "Miasto" napisano o tym w następujący sposób:

W organizowanym przez Miejskie Wodociągi i Kanalizację konkursie pod hasłem "Moje lato z H2O" zwyciężyła nasza uczennica Gabrysia Mierzejewska. W Dzienniku "Miasto" napisano o tym w następujący sposób: