ROK SZKOLNY 2008/2009

19 czerwca 2009 roku zakończył się kolejny rok szkolny. W naszej szkole miały miejsce miejskie uroczystości z tej okazji. W Koszalińskim Samorządowym Serwisie informacyjnym opublikowano na ten temat następującą notatkę:

KOSZALIŃSKI SAMORZĄDOWY SERWIS INFORMACYJNY

14 maja 2009 roku oficjalnie otwarto w naszej szkole boiska "ORLIK 2012". W Koszalińskim Samorządowym Serwisie informacyjnym opublikowano na ten temat następującą notatkę:

KOSZALIŃSKI SAMORZĄDOWY SERWIS INFORMACYJNY

Tradycją naszej szkoły są coroczne festyny rodzinne. Ostatni odbył się w sobotę 23 maja 2009 roku. W Dzienniku Miasto opublikowano na ten temat następującą notatkę:

W dniu 14 maja dokonano oficjalnego otwarcia Orlika. W Dzienniku Miasto opublikowano na ten temat następującą notatkę:

Już po raz czwarty w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Tańca. W Dzienniku Miasto opublikowano na ten temat następującą notatkę:

Za nami IV edycja konkursu pt:"Jan Paweł II - wychowawca dzieci i młodzieży". Oto relacja dziennika "Teraz Koszalin":

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs pt:"Śpiewać każdy może" dla klas I-III. W Dzienniku Miasto opublikowano następującą relację:

W dniu 30 marca 2009 roku odbył się w naszej szkole V Międzyszkolny Konkurs Mistrz Dużej Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji w dzienniku "Miasto", "Głosie Koszalińskim" oraz "Teraz Koszalin"ukazały się następujące relacje:

W dniu 17 marca 2009 roku odbył się w naszej szkole VI Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny. Z tej okazji w dzienniku "Miasto" oraz "Głosie Koszalińskim" ukazały się następujące relacje:

W dniu 11 lutego 2009 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste wręczenie Indeksów Optymistycznej Strefy Oświatowej. W Dzienniku Miasto opublikowano fotorelację z zajęć z Zuchami. Oto ona:

W dniu 11 lutego 2009 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste wręczenie Indeksów Optymistycznej Strefy Oświatowej. W Dzienniku Miasto opublikowano list naszej uczennicy dotyczący Optymistycznej Strefy Oświatowej. Oto jego treść:

W dniu 18 lutego 2009 roku odbył się w naszej szkole dzień otwarty. Z tej okazji w dzienniku "Głos Pomorza" ukazała się następująca relacja:

W dniu 19 grudnia 2008 roku odbyła się wnaszej szkole inscenizacja jasełek. Z tej okazji w dzienniku "Miasto" ukazała się następująca fotorelacja:

W dniu 3 grudnia 2008 roku uczniowie młodszych klas naszej szkoły ogladali spektakl przygotowany przez szóstoklasistów. Dotyczył on szkolnej przemocy oraz sposobów obrony przed nią. W "Głosie Koszalińskim" ukazał się na tena temat następujący tekst:

W dniu 28 listopada w ramach obchodów "Światowego Dnia Misia Pluszowego" nauczyciel - wychowawca świetlicy szkolnej Anna Durawa zorganizowała zbiórkę pluszaków dla dzieci ze Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Z tej okazji w dzienniku "Miasto" ukazał się następujący tekst:

Już kolejny raz w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs historyczno - muzyczny dotyczący legionów polskich oraz pieśni patriotycznych . Z tej okazji w dzienniku "Miasto" ukazał się następujący tekst:

W dniu 10 listopada nasza szkoła obchodziła swoje święto. Z tej okazji w dzienniku "Miasto" ukazał się następujący tekst:

Przez dwa dni tj. 30 września i 1 października 2008 roku odbywała się w naszej szkole prezentacja kandydatów do rady Samorządu Uczniowskiego w związku z tym w "Głosie Koszalińskim" ukazał się następujący tekst:

Z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej w dzienniku "Miasto" ukazał się następujący tekst:

Z okazji organizowanej w naszej szkole wystawy zwierząt w dzienniku "Miasto" ukazał się następujący tekst: